Zdroj-Pokáčovokanál
Zdroj-Pokáčovokanál

Pokáč, #odposlechnuto na Burgerfestu.

O víkendu se na holešovickém výstavišti konal už pátý Burgerfest. 
Burger a pivo na každém kroku asi nikoho nepřekvapí. Co mě ale dostalo, bylo to, když se v pravé poledne objevil na pódiu Pokáč.

Jestli ho náhodou ještě neznáte, tak Pokáč je šestadvacetiletý folkový písničkář. Jeho texty jsou nostalgické, přemýšlivé a pokaždé vykouzlí úsměv na tváři. 
Sama jsem si Pokáče všimla až s Voxelem u skladby Zejtra je taky den, který vydali před třemi lety a tak jsem si jeho hlas zamilovala. 
 
I když vydal pár svých písniček, vždycky stál tak trochu v pozadí - všechno změnila až písnička Vymlácený Entry. Na nahrání klipu sesbíral peníze na Startovači a dnes má přes milion shlédnutí.
 
Pokáč není jen zpěvák, ale i bavič. Na jeho koncertech se smějete při textech, které zpívá, i v pauzách, kdy povídá. Netrvalo proto dlouho a vytvořil si kanál na Youtube, který nese název Pokáčovo kanál, bezesporu se u něj pobavíte.
 
Pokáče prostě stojí za to znát.

 

Zejtra je taky den

Vymlácený Entry


 

O Autorovi článku

Šárka

Šárka

Šárka je velký optimista a milovník kávového světa. Nejčastěji ji najdete v Cafe Fra nebo na Letné se sluchátkami v uších jak pozoruje skejťáky. Miluje hudbu jako takovou a dokáže si zamilovat téměř každý žánr. Úsměv na tváři ji vykouzlí hlavně tulipány, farmářské trhy, blešáky a když se po horkém dni spustí déšť.

Podívat se na všechny články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *